II Aukcja charytatywna we Wrocławiu
22.11.2012

Prowadzący: Robert Moskwa

Oprawa artystyczna: the ChanceNa naszej uroczystości obecnych było około 100 gości. Atrakcją artystyczną wieczoru był brawurowy występ zespołu The Chance. Prowadzącym zaś był aktor – Robert Moskwa. Wszystkie osoby, które występowały podczas tego wieczoru robiły to dla nas całkowicie za darmo, więc tym bardziej doceniamy ich zaangażowanie. W organizacji imprezy bardzo wsparł nas piękny, historyczny Hotel Monopol we Wrocławiu.


Podczas imprezy odbyła się też projekcja poruszających filmów o podopiecznych Fundacji.


Na aukcji licytowane były przedmioty podarowane przez znane osobistości ze świata sztuki, polityki i sportu, oraz od przyjaciół Fundacji.Obok aukcji odbyła się też loteria, na której można było wygrać ciekawe przedmioty i atrakcje. Można tez było napyć elegancki kalendarz i książkę „Prawnicy 2013 o pasjach i pomaganiu”.


Szczególne podziękowania składamy Mec. Sylewstrowi Ceterze z kancelarii CWW z Wrocławia za pomoc w organizacji aukcji oraz pani Dziekan Barbarze Kras z Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, która współfinansowała wydanie książki „Prawnicy 2013 o pasjach i pomaganiu”.Zdjęcia »

Aukcja we Wrocławiu Aukcja we Wrocławiu Aukcja we Wrocławiu
2012 © Fundacja Między Niebem a Ziemią. Created by kasial. All rights reserved.
www.kasial.pl