II Aukcja charytatywna w Krakowie
05.12.2012

Prowadząca: Marzena Rogalska

Oprawa artystyczna: aktorka teatru ludowego Marta Bizoń.Aukcja krakowska po raz drugi zaskoczyła wszystkich obecnych spontanicznością, wspaniałą atmosferą i szeregiem niespodzianek. Doskonale prowadzona przez Marzenę Rogalską - dowcipnie i z klasą, odniosła swój cel. Fundacja zyskała nowych przyjaciół i darczyńców. Część artystyczną rozpoczęła 5 letnia Tea Wietoszko, która przy skrzypcowym akompaniamencie Jarka Misiewicza zaśpiewała wzruszającą kolendę. Potem - mimo choroby Marta Bizoń zaśpiewała pełne energii piosenki Neapolitańskie.


Atmosfera sięgnęła zenitu podczas licytacji lotu Wojskowym samolotem CASA podarowanym przez Dowództwo Sił Powietrznych. Bilety na lot wręczył osobiście zwycięzcy sam Dowódca 8. Pułku Sił Powietrznych, Jacek Łazarczyk. Szczególne podziękowania należą się hotelowi Hilton Garden Inn, który pokrył całkowity koszt organizacji aukcji. Panu prezesowi Maciejowi Sikorskiemu i Pani dyrektor Dorocie Smagur, oraz pracownikom hotelu dziękujemy za nieocenioną pomoc w organizacji imprezy i przedmiotów na licytacje.


Jednak cała impreza nie odbyła by się bez gości, którym dziękujemy za przybycie i hojne gesty, oraz darczyńców dzięki którym zebraliśmy do licytacji niezwykłe przedmioty i wydarzenia np. udział w charakterze aktora w premierze spektaklu Teatru Ludowego, udział w programie Ewy Wachowicz „Przez żołądek do serca”, dedykowany wiersz pisany na zamówienie przez Michała Zabłockiego, Obraz podarowany przez pana Michała Liszkę, Pióro Jarosława Wałęsy, trening z Dariuszem Michalczewskim i wiele innych.


Za wsparcie w organizacji imprezy, ale także za całoroczne uczestnictwo w pracy fundacji szczególnie dziękujemy partnerom naszych akcji: Prof. Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu, mec. Pawłowi Podreckiemu i całej kancelarii Traple Konarski Podrecki i wspólnicy, Mec Jolancie Budzowskiej i kancelarii Budzowska Fiutowski i partnerzy, mec. Dorocie Szlachetko i całej kancelarii Łatała i wspólnicy i mec. Małgorzacie Kałuży z kancelarii GFKK z Katowic, oraz przedstawicielkom Okręgowej Izby radców prawnych z Krakowa, która współfinansowała wydanie książki „Prawnicy 2013 o pasjach i pomaganiu”.Zdjęcia »

Aukcja w Krakowie Aukcja w Krakowie Aukcja w Krakowie
2012 © Fundacja Między Niebem a Ziemią. Created by kasial. All rights reserved.
www.kasial.pl